نیماد

کتب رایگان

جهان امروز با چالش های بهداشتی متعددی چون کمبود منابع غذایی، دارویی، نیروی متخصص و … روبرو است. این دست چالش ها بر کشورهای در حال توسعه چون ایران ما، تاثیر بیشتری می گذارند. با این حال خلق ارزش در قالب کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ ها می تواند مسیری قابل اعتنا در مواجه با مشکلات حوزه سلامت باشد. شرکت نیماد با علم به این موضوع به منظور توسعه فرهنگ کارآفرینی و گسترش اکوسیستم کارآفرینی سلامت کشورمان، اقدام به ترجمه و انتشار رایگان کتب حوزه کسب و کار، کارآفرینی، نوآوری و … کرده است. هموطنان و هم زبانان گرامی می توانند بدون هیچ محدودیتی و مادام العمر از این کتب رایگان استفاده نمایند. 

در مسیر کارآفرینی

در مورد مراحل کارآفرینی یا چگونگی تاسیس یک شرکت، منابع متعددی وجود دارد. با این حال منابع چندانی به مقدمات ورود به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار، نپرداخته اند. شرکت نیماد با علم به این موضوع و در راستای خدمت به اکوسیستم کارآفرینی کشور کتاب Generate Your Business Idea از انتشارات سازمان بین المللی کار را با عنوان “در مسیر کارآفرینی” به فارسی ترجمه و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می دهد. امیدواریم این گام کوچک در کنار انتقادات و پیشنهادهای شما عزیزان، منجر به تاثیرات و تغییرات بزرگ و مثبتی برای کشورمان گردد.

چگونه کسب و کار خود را راه اندازی کنیم؟

زندگی در یک کشور در حال توسعه با چالش های متعددی روبروست. گرچه حل مسائل کلان در حیطه اختیارات و تصمیمات یک شهروند به تنهایی نیست با این حال راه اندازی کسب و کار و در حقیقت توسعه بخش خصوصی، گامی عینی در جهت تقویت جامعه و نقش آفرینی ایشان در تصمیم گیری های کلان است. ️شرکت نیماد با علم به این موضوع و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، یکی دیگر از کتب سازمان بین المللی کار را با عنوان “چگونه کسب و کار خود را راه انداری کنیم؟” ترجمه و به صورت رایگان در اختیار عموم هموطنان قرار می دهد. 

در خبرنامه نیماد عضو شوید!

با عضویت در خبرنامه نیماد، کتب آتی به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.