نیماد

نیماد

تلاش برای ساخت جهانی سالم تر

نیماد تلاش می کند با استفاده از فناوری های نوین چون هوش مصنوعی، برای چالش های حوزه پزشکی و آزمایشگاهی، محصولات مقرون به صرفه طراحی و تولید کند. 

نرم افزارهای پزشکی

نرم افزارهای پزشکی عموما تحت وب یا موبایل هستند و کاربران متخصص و عام دارند. پایگاه داده سلامت رابین مشتمل بر ده ها هزار داده رایگان پزشکی، نمونه ای از نرم افزارهای پزشکی است که امکان ارائه و دسترسی به داده های معتبر پزشکی را فراهم می کند.

ابزارک های پزشکی​

ابزارک های پزشکی تجهیزاتی هستند که از پیچیدگی فنی کمتری برخوردارند و عموما برای سهولت در تشخیص و درمان مورد استفاده قرار بگیرند. "ابیار" به عنوان ابزار تسهیل اتصال گوشی تلفت همراه به میکروسکوپ یکی از محصولات نیماد به عنوان ابزارک پزشکی محسوب می شود.

ربات های پزشکی

ربات های پزشکی سخت افزارهایی هستند که از پیچیدگی قابل توجهی برخوردارند. با توجه به توسعه فناوری هایی چون هوش مصنوعی امکان بکارگیری ربات های هوشمند تشخیصی فراهم شده است. نیماد با علم به این موضوع ساخت "ربات اسکنر ارتا" را جهت تیهه لام دیجیتال و ارزیابی اولیه نمونه میکروسکوپی، در دستور کار دارد.

محصولات

پایگاه داده رابین
پایگاه داده سلامت رابین
رایگان

در حال حاضر شرکت های بزرگ تولیدکننده تجهیزات پزشکی با تکیه بر ثبت اختراع، خرید سهام استارتاپ ها یا شرکت

نمره 0 از 5
ربات اسکنر ارتا
ربات اسکنر ارتا
رایگان

برغم توسعه فناوری و حضور چشمگیر آن در صنعت پزشکی، همچنان مسئله تشخیص با سرعت و دقت بالا از چالش

نمره 0 از 5
آداپتور ابیار محصولی از شرکت نیماد
آداپتور ابیار
تومان۱.۳۰۰.۰۰۰

مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی:  ۱-۱- آداپتور ابیار امکان اتصال انواع گوشی تلفن همراه به عدسی چشمی میکروسکوپ‌ها (عمدتاً میکروسکوپ‌های

نمره 0 از 5

تخمین زده می‌شود که حدود چهار میلیارد نفر از مردم زمین به خدمات ابتدایی پزشکی دسترسی ندارند.[2] ساخت تجهیزات پزشکی مقرون به صرفه و قابل استفاده برای عموم جامعه، یک سیاست استراتژیک محسوب می‌شود. این موضوع انگیزه‌ای شد تا به کمک فناوری‌های نوین به‌ویژه هوش مصنوعی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهایی در حوزه دیجیتال پاتولوژی یا آسیب‌شناسی از راه دور طراحی و تولید کنیم که هزینه تشخیص کاهش یابد و اکثریت مردم حتی در مناطق محروم، از آن منتفع شوند. ادامه متن …

همکاران