نیماد

قوانین و مقررات سایت

شرایط استفاده محصولات نیماد

این متن، تحت عنوان سند شرایط استفاده از محصولات «نیماد»، حقوق و تعهدات شما را به عنوان کاربر نیماد تعیین می‌کند. استفاده از هر یک از محصولات نیماد به معنی موافقت شما با حقوق و تعهدات مندرج در این سند و حسب مورد شرایط اختصاصی هر یک از محصولات نیماد است. بنابراین توصیه می‌کنیم این متن را با دقت مطالعه کرده و هرگونه سوال را اینجا با ما در میان بگذارید. همچنین برای آشنایی با نیماد و تیم ما به اینجا و اطلاع از راه‌های ارتباطی با نیماد به اینجا مراجعه نمایید.

 

۱محصولات نیماد

۱-۱- محصولات نیماد با تمرکز بر حوزه سلامت در حال حاضر عبارتند از آداپتور ابیار، اسکنر ارتا، پایگاه داده سلامت رابین و شبکه اجتماعی یاخته.

۲-۱- فروش تجهیزات بیمارستانی صرفا به موسسات پزشکی، صاحبان حرف پزشکی و اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به فعالیت در زمینه پزشکی انجام می‌پذیرد.

۳-۱- برای آگاهی از شرایط، مشخصات فنی، ویژگی‌های کاربردی، شرایط انصراف، هزینه‌های خرید یا دریافت هریک از محصولات نیماد می‌توانید به صفحات مربوط به آداپتور ابیار، اسکنر ارتا، پایگاه داده سلامت رابین و شبکه اجتماعی یاخته («سایر اسناد منضم به این سند») مراجعه نمایید.

 

۲الزامات 

۱-۲ نیازمندی‌های اولیه کاربری:  به منظور خرید اینترنتی محصولات یا استفاده از هر یک از خدمات تحت وب نیماد لازم است به اینترنت دسترسی داشته باشید. سپس از طریق سایت نیماد  نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اقدام نمایید.

۲-۲ ارائه اطلاعات و مدارک: با توجه به اهمیت و ارتباط محصولات نیماد با سلامت اشخاص و تخصصی بودن استفاده از این محصولات، لازم است همزمان با ایجاد حساب کاربری، اطلاعات کاربری و ارتباطی خود را وارد نمایید و حسب درخواست نیماد، مدارکی نظیر تصویر کارت ملی و مدارک تخصصی خود را بارگذاری نمایید. 

۳-۲ شرط سنی: مخاطب محصولات نیماد، افراد بالای ۱۸سال و دارای تخصص مرتبط با حوزه سلامت است لذا نیماد از ارائه محصول یا خدمت به اشخاصی که حسب ظاهر مدارک ارائه شده فاقد صلاحیت هستند، خودداری می‌کند.

 

۳ تعهدات نیماد

نیماد به منظور حفظ سطح کیفیت ارائه محصولات از یک‌سو و ایجاد فضای مطمئن برای متخصصین حوزه سلامت از سوی دیگر

۱-۳- از کاربرانِ برخی از محصولات نیماد، تصویر کارت ملی و حسب مورد مدارک تخصصی را دریافت می‌نماید اما با توجه ماهیت معاملات از راه دور، حصول اطمینان از صحت و تمامیت اسناد ارائه شده کاملا میسر نیست،

۲-۳- شرایط و هزینه حمل و نقل هر یک از محصولات نیماد را در صفحه‌های مرتبط در اختیار کاربر قرار می‌دهد،

۳-۳- در مورد هر یک از محصولات خود در صفحه‌های مرتبط، مشخصات فنی، ویژگی‌های کاربردی،  شرایط انصراف، هزینه‌های خرید، اطلاعات و آموزش‌های مرتبط را در اختیار کاربر قرار داده و پاسخگوی سوالات کاربران خواهد بود. 

 

۴ تعهدات کاربران

کاربر با ایجاد حساب کاربری یا خرید یا استفاده از هر یک از محصولات نیماد، تایید و تصدیق می‌کند که 

۱-۴- آگاهی لازم و کافی را نسبت به مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی محصول مورد نظر، از طریق سایت یا پرسش از طریق اینجا کسب کرده است،

۲-۴- نسبت به کلیه قوانین، مقررات، نظامات و ضوابط فنی و دولتی مرتبط با محصولات حوزه سلامت از جمله محصولات نیماد مطلع است، 

۳-۴- چنانچه برای استفاده از محصولات حوزه سلامت از جمله محصولات نیماد مکلف به اخذ مجوز یا پروانه است، مجوز یا پروانه را از طریق قانونی تحصیل نموده، نسبت به تمدید آن و انجام تکالیف مرتبط اقدام کرده و می‌کند،

۴-۴– کاربر از محصولات نیماد (به ویژه‌ داده‌های پایگاه داده سلامت رابین و شبکه اجتماعی یاخته) تحت هیچ شرایطی به صورت شخصی یا با ارائه آن ها به اشخاص دیگر، به طور مستقیم یا غیرمستقیم در امر تشخیص استفاده نخواهد کرد. زیرا امر تشخیص (Diagnosis به معنی تعیین دقیق ماهیت و دلیل یک بیماری) صرفا در صلاحیت و اختیار جامعه‌ی پزشکی است و محصولات نیماد صرفا به عنوان ابزار کمک تشخیصی و جهت غربالگری (screening به معنی تعیین و جداسازی موارد و افراد سالم به نحوی که موارد و افراد باقی‌مانده نیاز به آزمایش‌های تشخیصی دارند)،  طراحی و تولید شده‌اند. 

 

۵ سلب مسئولیت

ما در تلاشیم که با ارائه اطلاعات راجع به مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی و همچنین آموزش‌های مرتبط با نحوه استفاده از محصولات نیماد، امکان بهره‌برداری مطلوب کاربران را فراهم نماییم اما نیماد جز در مواردی که صراحتا در این سند و سایر بخش‌‌های سایت نیماد ذکر شده، هرگونه مسئولیت را از جمله در قبال موارد ذیل از خود سلب و ساقط نموده است:

۱-۵ – ارائه مدارک فاقد اعتبار قانونی به‌وسیله کاربران یا فقدان مجوز یا پروانه مرتبط با استفاده از محصولات نیماد،

۲-۵-  فقدان شرط سنی مقرر در این سند یا عدم آگاهی کاربر نسبت به مقررات و نظامات فنی و دولتی مرتبط یا نقض هر یک از مقررات و نظامات فنی و دولتی مرتبط توسط کاربر،

۳-۵-  هرگونه اختلال در کارکرد سایت نیماد یا سایر خدمات تحت وب نیماد به دلیل اختلال در زیرساخت و اینترنت کشور،

۴-۵-  هرگونه استفاده کاربران از هر یک از محصولات نیماد، به طور مستقیم یا غیر مستقیم، در امر تشخیص (Diagnosis)  به معنی تعیین دقیق ماهیت و دلیل یک بیماری

۵-۵- لغو شدن هرگونه سفارش مطابق با شرایط استفاده از هر یک از محصولات نیماد.

۶-۵- کلیه کاربران به ویژه موسسات پزشکی، صاحبان حرف پزشکی و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به فعالیت در حوزه تجهیزات پزشکی مکلف به حصول اطمینان از مطابقت خرید خود با مقررات و دستورالعمل‌های مرتبط هستند.

 

۶تغییرات این سند:

شرایط این سند و سایر اسناد منضم به این سند ممکن است حسب تغییر سیاست‌های نیماد تغییر نماید. در این صورت تغییرات از طریق حساب کاربری به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید